Over de BAV Hardlopen Jeugd Lid worden Wandelfit BAV Zeven Linden Loop

Speciale recreantentraining voor de clubkampioenschappen op woensdagen

Op zaterdag 1 oktober is het weer zover, dan zijn onze clubkampioenschappen er weer!!.
Dit is de leukste en sportiefste dag bij de bav, waar al onze leden welkom zijn om mee te doen. Natuurlijk doet al onze jeugd mee op de atleiek onderdelen… verspringen, kogelstoten, hoog ,discus, sprint en 1000m.Nu dagen we jullie lopers uit om ook mee te doen.Dit was vorig jaar al een succes met 12 recreanten die geweldige prestaties hadden en veel clubrecords. .
Natuurlijk wil je dan eerst trainen op al deze onderdelen. Dat kan!!! 
Vanaf 31 augustus elke woensdag avond vanaf 19.00 uur zijn julie van harte welkom om al deze technieken aan te leren o .l .v Bas en Bianca.
Laat maar weten of je durft!! ☺